verze pro tisk

Wohnout a Enter to rozjedou pod lampou

Wohnout a Enter to rozjedou pod lampou

Po více než deseti letech se v Divadle pod lampou zase ukážou známí „Wohnouti“. Tentokrát přijedou i se svým hostem, rockovou kapelou Enter. Těšit se na ně můžeme ve čtvrtek 11. listopadu od 21:00 v Divadle pod lampou. Co si pro nás připravili?

Wohnout: „Best of“ koncert

Kapela Wohnout v klasické sestavě Matěj (zpěv) a Jan (kytary) Homolovi, Jiří „Zemánek“ Zeman (baskytara), Zdeněk „Fenek“ Steiner (bicí) se letos činila. Nově nahrála 26 největších hitů a vydala dvojalbum s názvem „Plejlist“. Na čtvrtečním koncertě tedy zazní skutečné „best of“ z jejich tvorby.

Wohnout má za sebou už druhou desítku let existence. Počátky kapely se datují ke konci 80. let, kdy se parta mladých punkových nadšenců začala scházet a vzájemně to ladit. Pravidelně koncertovat v Čechách i v zahraničí pak „Wohnouti“ začali od roku 1996. Od roku 1999, kdy jim vyšlo první album „Cundalla“, vydali několik dalších desek, mimo jiné „Pedro se vrátí“ (2002), „Polib si dědu“ (2006) nebo „Karton veverek“ (2009). Kromě toho provozují na svém webu vlastní rádio a televizi.

Enter: Progresivní rock z východních Čech

Enter z Hradce Králové hraje ve stylu progressive rock. Kapela vznikla roku 2004 a do současnosti odehrála přes 500 koncertů po všemožných českých klubech a festivalech i v zahraničí. Vloni pak natočila své první album „Temný stránky“. Pokud šestičlennou skupinu Enter ještě neznáte, pak máte jedinečnou příležitost si poslechnout její tvorbu, která jí již vynesla řadu fanoušků.

Společný čtvrteční koncert „Wohnoutů“ a „Enterů“ začíná od 21:00 v Divadle pod lampou. Vstupné stojí 150 Kč v předprodeji a 190 Kč na místě.


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!