verze pro tisk

Monkey Business: Návrat kvartálních pijáků

Monkey Business: Návrat kvartálních pijáků

V rámci jarního turné „Návrat kvartálních pijáků“ zavítá oblíbená česká pop-funková kapelka Monkey Business do Plzně. Název turné je symbolický. Tak jako se kvartální pijáci vrací ke své neřesti, vrací se členové Monkey Business do svých oblíbených klubů…

Monkey Business patří více jak deset let mezi přední české pop-funkové skupiny, které získaly na české hudební scéně významná ocenění. Konkrétně má Monkey Business na svém kontě Cenu Akademie populární hudby (rok 2001), tak i cenu Anděl (2003 album roku pop, 2004 DVD roku, 2009 dokonce ocenění skupina roku).

Frontmanem kapely je již od samého počátku Matěj Rupert. Spolu s ním zpívá Tonya Graves a Roman Holý, který hraje taktéž na klávesy. Na stejný nástroj hraje Ondřej Brousek, baskytaru má v rukou Pavel Mrázek, kytaru zase Oldřich Krejčovec. A na bicí buší Martin Houdek.

Návrat kvartálních pijáků

V rámci svého turné zavítá Monkey Business také do oblíbené plzeňské Buena Visty. Učiní tak v sobotu 9. 4. 2011 od 21 hodin. Pro velký zájem byla navýšena kapacita, takže lístky jsou stále ještě k dostání. Vstupné činí přijatelných 250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě (pokud tedy budou lístky ještě k mání).

Těšit se můžete na charismatické muzikanty, krásná mužná těla, příjemné prostředí Buena Visty, dobré pití a samozřejmě na výborný hudební zážitek!


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!