verze pro tisk

Vyprodá Kabát ČEZ Arénu?

Vyprodá Kabát ČEZ Arénu?

V úterý 12.4. 2011 do Plzně dorazí Kabát. Představovat tuhle kapelu nějak podrobně snad ani nemá smysl, asi se nenajde člověk, který by Kabáty neznal. Kapela má v posledních letech hodně široké publikum, takže si může dovolit jako jedna z mála českých kapel koncertovat ve velkých halách. Najde se i velké množství odpůrců hudebního žánru, který Kabát představuje, nicméně to, že vyprodávají desetitisícové a větší haly, mluví asi za vše.

Lístky stále k dostání

Ani v Plzni Kabát nevybočuje a promotér pro ně zvolil největší možnou scénu, která je zde k dispozici. Kabát tak zahraje na zimním stadionu, v ČEZ Aréně. V současné době je stále k dispozici několik set lístků, dá se však očekávat, že vstupenky během posledních dní a hodin zmizí a skupinu tak přivítá slušný kotel.

Turné Banditi di Praga

Kabát přijíždí do Plzně v rámci turné, které přichystal ke svojí poslední studiovce, albu Banditi di Praga z roku 2010. Album se nese v očekávaném stylu z posledních let, hudba nijak nevybočuje od předchozího CD Corrida.

Zazní i starší pecky

Podle dostupných údajů se fandové kabátu mohou těšit zejména na starší osvědčené hity a zhruba šest až sedm písní z nového alba. Je to určitě dáno i tím, že publikum by si stejně vyžádalo jejich největší pecky, takže chlapi rovnou tyto hity zařadí do svého repertoáru.

Cena vstupenek

Cena vstupenek na Kabát v ČEZ Aréně se pohybuje od 390 Kč za stání na ochozech, přes stání u pódia za 450 Kč až po lupeny na sedačky na tribunách za 550 Kč. K dispozici jsou i přes internet prostřednictvím portálu sazkaticket.cz. Začátek koncertu je naplánován na 20:00 hod.

Sestava Kabátu

Josef Vojtek - zpěv, foukací harmonika

Tomáš Krulich - kytara

Milan Špalek - baskytara, zpěv

R. Hurvajs Hurčík - bicí

Ota Váňa - kytara


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!