verze pro tisk

Bílé Vánoce Lucie Bílé

25. listopad 2010

Vánoce už se nezadržitelně blíží a s nimi i tradiční vánoční koncerty českých hvězd. Spolu s kapelou Petra Maláska a českým chlapeckým sborem Boni Pueri vystoupí v Měšťanské besedě nejoblíbenější česká zpěvačka Lucie Bílá. A na co se mohou posluchači těšit?

Lucii Bílou snad ani není třeba nijak zvlášť představovat. Jedná se o absolutně nejznámější a dlouhodobě nejoblíbenější českou zpěvačku, která na sebe v posledních měsících upozornila také díky účasti v porotě Česko-Slovensko má talent.

Lucie Bílá: stálice české hudební scény

Spektrum zaměření Lucky je poměrně široké. Zpívala a hrála ve velmi úspěšných muzikálech Dracula, Bídníci, Krysař či například Johanka z Arku. Vydala řadu sólových alb, její písně jako je „Láska je láska“ či "Trouba“ zná snad každý. Stejně tak jako pohádku Princezna ze mlejna, ve které si vystřihla roli čarodějnice.

Lucka si publikum získává nejen díky svému hlasu, ale také prostřednictvím svého charisma. Věří v pravou lásku a rodinu. Prostřednictvím svých vánočních koncertů, které pořádá již několik let, zpříjemňuje lidem po celé republice sváteční čas.

Vánoční koncert

Pokud máte chuť naladit se na správnou vánoční vlnu, koncert Lucie Bílé bude tím pravým. Spolu s ní zahraje kapela Petra Maláska a třísetpadesátičlenný chlapecký sbor Boni Pueri, jež se nyní řadí mezi významná evropská hudební tělesa.

Takže kdy a kde? V úterý 30. 11. v Měšťanské besedě. Pro velký zájem posluchačů se budou tento den konat dva koncerty. První začíná v 17:00 a druhý koncert začne v 19:30. Lístky se dají ještě stále sehnat v předprodeji. Pohybují se od 590 Kč do 1290 Kč.

Zobrazeno: 6634x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!