verze pro tisk

Brutus v KD Šeříkovka

11. říjen 2010

Máte chuť po náročném pracovním týdnu vypnout a jít se někam pobavit? Co třeba na nefalšovaný bigbít? Legendární Brutus opět míří do Plzně, tentokrát v rámci turné ke svému staronovému albu „Mám horečku“. Koncert se koná v pátek 15. 10. od 20:00 v KD Šeříkovka.

Bigbít s dlouholetou tradicí

Kapela má za sebou úctyhodný počet let v hudebním světě. Název Brutus však začala používat až od roku 1980, původně byla založena pod názvem Mandragora již v roce 1966. Roku 1973 dostala skupina zákaz veřejného vystupování, což vyřešila změnou názvu na Elektronic(k).

Pod tímto jménem působila až do roku 1980, kdy dochází k další změně jména na Brutus. To však vydrželo jen dva roky, načež bylo skupině opět zakázáno veřejné vystupování. Řešení se znovu našlo v přejmenování formace, tentokrát na Kyklop. V roce 1989 se pak skupina definitivně vrací k názvu Brutus.

Brutus: „Mám horečku“ Tour

„Mám horečku“ Tour představuje 2. vydání původní desky z roku 1992. Nové vydání tohoto alba se datuje k 6. 9. 2010 a jedná se o obvyklý (pre)mastering. Na koncertě však vše uslyšíte a uvidíte pěkně naživo. A že to Brutusáci umí pěkně rozbalit, to je všeobecně známá věc!

Přijďte se podívat v pátek do KD Šeříkovka, jak to Brutusákům pořád hraje. Vstupenku zakoupíte v předprodeji za 150 Kč.

Zobrazeno: 7435x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!