verze pro tisk

Buster Nixon se chystá do Buena Visty

15. listopad 2010

Středeční státní svátek „Den boje za svobodu a demokracii“ lze oslavit lecjak. Co třeba návštěvou koncertu známé plzeňské kapely Buster Nixon? Spolu s touhle partičkou se od 21:00 v klubu Buena Vista představí skupina The End Of Colours – The Doors Revival. Co vše si pro nás přichystali?

Buster Nixon: Výrazná funky formace

Skupinu Buster Nixon založil před deseti lety Vašek Křivanec, kytarista, kapelník a skladatel většiny hitů známé Burmy Jones. Nová hudební formace začala záhy koncertovat a rychle si získala renomé jako výrazný objev plzeňské hudební scény. Odborníky byla dokonce přirovnávána k Monkey Business.

Po dvou letech se však kapela kvůli nedostatečnému manažerskému zázemí rozpadla. Naštěstí pro fanoušky se roku 2006 dala v nové sestavě opět dohromady a od té doby jim to hraje jedna báseň. V roce 2008 natočili sehraní Buster Nixon promo album a zaznamenali velký úspěch v mezinárodním žebříčku hudební soutěže Coca-Cola Popstar s písní Sunshine. Po delší odmlce se opět vrací na pódium Buena Visty, aby se podělili nejen o své osvědčené hity, ale i novinky, to vše v rytmu funky.

The End Of Colours: Písně vlastní, ale i od The Doors

The End Of Colours – The Doors Revival se na plzeňské hudební scéně pohybují od roku 1995, i když si od roku 2000 dali sedmiletou přestávku. Mezi zakládajícími členy figurují bratři Petr a Pavel Baťkovi, známí (nejen) divadelní herci. Kromě vlastního repertoáru se rádi vrací k americké legendě, jejíž hudba nechá málokterého fanouška rocku v klidu.

Koncert se koná 17.11. od 21:00 v klubu Buena Vista. Vstupenku zakoupíte v předprodeji za 100 Kč.

Zobrazeno: 4071x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!