verze pro tisk

Czech Rock Block v Plasích

3. srpen 2010

Tradiční festival Czech Rock Block , který letos slaví již 17. narozeniny, se koná tuto sobotu v Plasích na severním Plzeňsku. Za uplynulá léta si vysloužil pověst jednoho z nejlepších jednodenních fesťáků v západních Čechách. Zatímco dříve se na pódiu Na louce střídaly jen tuzemské kapely, poslední ročníky jsou i ve znamení zahraničních hostů. Minulý rok to byla Suzi Quatro, letos do Plas dorazí němečtí Bonfire, jejichž hity ( např. Sword ans Stone) jsou mezi rockovými fanoušky dodnes oblíbené.

Kromě headlinera z Německa se za cenu 490 Kč na místě ( v předprodeji pak 390 Kč) můžete těšit na tradiční kapely z Čech - Kreyson s Láďou Křížkem, Citron, Škwor, Krucipüsk, Plexis, Clou či třeba Zvlášňý školu a Palici.

Rocková linka Vás dopraví až do areálu

Pro Plzeňáky je připravena rocková linka až na místo za 30 Kč, letos ani není nutné si ji předem rezervovat. Na fest se dá jet kyvadlovou dopravou také z Mostu, za jízdu dáte 200 Kč.

Kromě hlavní scény, kde se představí všechny zmíněné kapely, jsou letos navíc postaveny další dvě scény, na kterých se budou střídat skupiny převážně regionálního ražení. Ty budou hrát již od pátku.

Pokud zrovna budete mít čas věnovat se něčemu jinému než poslechu rocku, pak jsou v areálu k dispozici třeba převracecí klec, horolezecká stěna či vodní fotbal.

Tak nezapomeňte a vyrazte za každého počasí v pátek a sobotu, 6.-7.8., do Plas na Czech Rock Block.

Zobrazeno: 5370x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!