verze pro tisk

Dan Bárta s Darou Rolins míří do Plzně

28. březen 2011

Na poslední březnový den si pro vás přichystal Dan Bárta se svou skupinou Illustratosphere speciální koncert, jehož hostem nebude nikdo jiný než Dara Rolins. Na co se těšit?

Dan s Darou se ke spolupráci rozhodli na základě společného vystoupení na Žebříku, který se konal právě zde, v Plzni, a kde se po letech opět potkali na pódiu. Jejich společné vystoupení je přimělo zavzpomínat na úspěšný projekt Sexy Dancers a rozhodli se opět si spolu zazpívat. Dara Rolins tak vystupuje jako host v rámci turné 2011 Dana Bárty a skupiny Illustratosphere.

Hvězdy Sexy Dancers se opět sejdou na pódiu

Dan s Darou byli v minulém desetiletí hvězdami funkové hudební skupiny Sexy Dancers. Zakladatelem kapely se stal v roce 1998 skladatel a producent Roman Holý. Sexy Dancers neměly příliš dlouhého trvání. Na svém kontě mají pouze jediné CD, a to dvoudiskový opus Butcher’s On The Road, jež vyšel ve stejném roce, v jakém kapela vznikla.

Ačkoli kapela koncertovala velmi krátce, Dara s Danem na toto období vzpomínají s úsměvem na rtech. Důkazem je i letošní Turné 2011, v průběhu kterého zaznějí staré singly Some People či Slim Jim.

Turné 2011

Kromě zmiňovaných písní Sexy Dancers zaznějí na plzeňském koncertu v duetech písně Illustratosphere, věci z repertoáru Dary Rolins či převzaté skladby jiných interpretů. Setlist bude opravdu velmi pestrý a již teď je jasné, že je na co se těšit.

Dan Bárta na svých stránkách dodává: „Sám jsem zvědav, jak to dopadne, ale těším se. Ten žánrový přesah, který v téhle sestav máme, je, málo platné, velmi slibný. Těším se převelice“.

Takže kdy a kde? V Kulturním domě Peklo, ve čtvrtek 31. 3. 2011 od 20:00. Lístek vyjde na 360 Kč.

Zobrazeno: 4359x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Steewe

čtvrtek, 31. březen 2011
10:34

Mam dva listky na dnesek, bouzel nemuzu jit..v pripade zajmu napiste mail! Sleva mozna!!


posted by: Steewe (steewe.p(a)seznam.cz) [Odpovědět]