verze pro tisk

Doubravecká promítačka: Opět po roce na stejném místě

14. srpen 2013

Blíží se konec léta, takže je potřeba si závěr druhou půlku srpna ještě pořádně užít. Pokud bude pěkné počasí, můžete se v příštím týdnu, konkrétně od úterý 20.8. do pátku 23.8. vydat na Doubravku na louku u svatého Jiří. Právě tam se uskuteční další ročník Doubravecké promítačky.

Doubravecká promítačka zve všechny milovníky kvalitních filmů. Výhodou je, že všechny projekce jsou zcela zdarma. Začátky promítání jsou stanoveny na 21:00 hodin tak.

A na jaké filmy se letos na Doubravecké promítačce můžete těšit?

V úterý 20.8. poběží Hanební pancharti, film Quentina Tarantina z roku 2009 aneb tak trochu jiná Druhá světová válka.

Ve středu 21.8. poběží dnes už legendární film Poslední mohykán z roku 1992. Daniel Day-Lewis tu po boku svých indiánských přátel bude zase statečně bojovat proti utlačovatelům.

Čtvrtek 22.8. se promítá Krvavý diamant s Leo di Capriem, který zde hraje pašeráka diamantů v době občanské války v Sierra Leone.

Závěrečné promítání v pátek 23.8. bude ve znamení filmu režisérky Alice Nellis, poběží zde totiž Perfect Days- I ženy mají své sny, snímek z roku 2011.

Tak pokud nebudete mít po večerech co dělat, zajeďte si na louku ke svatému Jiří na Doubravku a zkoukněte grátis pěkné filmíky.

Zobrazeno: 9059x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!