verze pro tisk

Druhý ročník Čech Rock Plasy je tu!

2. srpen 2013

Vzhledem k tomu, že v Plzni a jejím blízkém okolí bude tento víkend celkem mrtvo ( stejně se všichni budou válet u vody), přináším jako tip na tento víkend jedinou pozvánku, a to na hudební festival Čech Rock Plasy.

Čech Rock Plasy letos prožije svůj teprve druhý ročník. Každý znalý člověk ale dobře ví, že tak nějak navazuje na dřívější akcičku, která nesla jen trochu jiný název. Změna pořadatele zkrátka přinesla také inovaci názvu festivalu.

Druhý ročník zaujme stejné místo. Bude jím Velká louka v Plasích na severním Plzeňsku. Dopravu z Plzně si bohužel musíte zajistit sami, nicméně pořadatel připravil alespoň akční nabídku na dopravu taxíkem. Jinak se do Plas samozřejmě dostanete i lokálkou nebo autobusem.

Přímo na festivalu, který se koná dva dny ( pátek a sobota), se můžete usídlit ve stanovém městečku, které bude připraveno v těsné blízkosti Velké louky.

A teď už konečně k programu. Ten zahajuje v pátek v 16:45 Septic People. Následovat budou Debustrol, Miloš Dodo Doležal, Törr, Harlej a Alkehol.

V sobotu se začíná již kolem třetí hodiny odpoledne. Těšit se můžete třeba na Krucipüsk nebo Dogu, která celý program uzavře. Kompletní program najdete níže.

Vstupenky jste si mohli s předstihem zajistit v předprodeji. Teď už nezbývá, než si je koupit na místě. Jednodenní vstupenka stojí 350Kč, dvoudenní permice pak 550Kč. A pro jistotu ještě ceny za ubytování ve stanoveném městečku. Za stan dáte 50Kč/den, parkovací místo pak stojí 100Kč na den.

Program Čech Rock Plasy

Pátek 2. srpna

16:45 SEPTIC PEOPLE

17:50 Debustrol

19:05 Miloš Dodo Doležal

20:20 Törr

21:35 Harlej

23:10 Alkehol

Sobota 3. srpna

14:50 Ape Town

15:50 Maelström

17:00 Vašek NOID Bárta

18:10 Dymytry

19:30 Salamandra

20:50 Krucipüsk

22:10 Fata Morgana

23:30 DOGA

Tak si užijte pořádný festival. Pivo určitě poteče proudem. Pozor na sluníčko, má být pořádné vedro.

Zobrazeno: 3564x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!