verze pro tisk

Extraband Revival a Siláž vystoupí ve čtvrtek v rámci Léta v Prazdroji

10. srpen 2011

Na nádvoří pivovaru i ve čtvrtek 11.8.2011 bude probíhat koncert v rámci hudebního léta v Prazdroji. Tentokrát se na něm představí Extraband Revival, před nímž na pódiu navnadí posluchače punková Siláž.

Předkapela - Siláž

Nejprve si alespoň trochu představme předkapelu. Siláž vznikla jako kapela mladých studentů již vv roce 1998 a od té doby hraje nepřetržitě. Vidět ji lze na různých punkových festivalech a na zábavách. Na koncertech hraje písně ze svých dvou alb. To první bylo nahráno v roce 2004 a jmenuje se Vidlotheca. Odtud také pochází pojmenování stylu kapelu - vidlo punk. O tři roky později pak Siláž vydala druhé album s názvem Hlášení místního rozhlasu.

Extraband Revival

Po Siláži přijde konečně na řadu populární Extraband Revival. Zajímavostí tohoto známého revivalu je, že v ní vlastně hrají i členové původního Extrabandu, který vznikl v Plzni již na začátku osmdesátých let. Extraband Revival začal působit v roce 1999 a mnoho lidí zajásalo, neboť původní kapela byla na tehdejší poměry velmi oblíbená, chodilo na ni v Plzni a okolí i 1500 a více lidí. Známé hity se nezapomínají a poznal to i Extraband Revival, s nímž na koncertech až dodnes pravidelně zpívají stovky nadšenců. S kapelou občas jako host vystupuje také Radek Zíka.

Extraband Revival dnes hraje nejen hity z éry původních Extráčů, ale má i nové písně, které rychle zapadly a zlidověly.

Začátek koncertu je v tradičních sedm večer na nádvoří pivovaru Prazdroj, vstup je volný, piva bude dost.

Zobrazeno: 5652x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!