verze pro tisk

Fast Food Orchestra míří do Plzně

19. červenec 2010

Pokud nevíte, kam tento čtvrtek vyrazit, doporučujeme Zach’s Pub. Na venkovní scéně zde vystoupí známá skáčková kapela Fast Food Orchestra. Kdo by odolal kvalitní hudbě, příjemnému prostředí venkovní zahrádky a dobrému pivu?

Na scéně více než deset let

Počátky kapely sahají do let 1994-1996. O dva roky později Fast Food Orchestra začala hrát v barech a klubech. Postupně se začala prosazovat a v současné době je tento osmičlenný band považován za jednu z nejlepších českých skupin ve svém žánru.

Na kontě má celkem čtyři alba. První debutová deska Fugison party vyšla v roce 2000. O dva roky později následovalo stylově mnohem vyhraněnější album Lastfood. Po dalších dvou letech Fast Food Orchestra představila desku Mangrooves. S posledním albem si kluci dali načas. Po čtyřech letech práce, v roce 2008, představili desku s názvem Urban Menu, na které je znát opravdový posun kapely.

Songy z desky Urban Menu jsou kombinací mnoha stylů. Skáčko je obohaceno o prvky reggae, dancehallu, ragga, rocksteady, hip-hopu, punku či například breakbeatu. Kluci s touto deskou prorazili i v USA a Japonsku. Na hitovky z této desky se tento čtvrtek rozhodně dostane.

Kdy, kde a za kolik?

Pokud máte zájem vyrazit na koncert téhle povedené kapelky, vyrazte tento čtvrtek, 22. 7. 2010, do Zach’s Pubu. Koncert začíná od 21 hodin. Lupeny jsou k dostání v předprodeji za 130 Kč, na místě pak za 170 Kč.

Pokud přeci jen neholdujete skáčku a rádi byste vyrazili na nějaký ten koncert, můžete navštívit nádvoří plzeňského pivovaru. V rámci Léta s Prazdrojem zde vystoupí T.O.P. Dream Company (Ondřej Ruml, Vojta Dyk a další). Začátek v 19:30 a vstup zdarma!

Zobrazeno: 4718x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!