verze pro tisk

Festival Divadlo potrvá déle než týden

13. září 2010

Od středy 15.9. až do následujícího čtvrtka 23.9. se v Plzni na několika scénách odehraje tradiční festival Divadlo. Během svých předchozích 17 ročníků si festival získal značné renomé nejen mezi českými příznivci divadla a jednotlivými soubory, ale také mezi zahraničními hosty a umělci. Stejně jako v předešlých letech, i letos do Plzně dorazí několik zahraničních souborů - za všechny lze jmenovat třeba sousedy ze Slovenského národního divadla, kteří se zde představí se svým nastudováním Tolstého Anny Kareninové, dále Jaunais Rigas Teatris ( Riga) s inscenací Sound of Silence), hamburské Bangditos Theater či Srbské národní divadlo s jedním z jejich nejúspěšnějších představení Loď pro panenky.

Představí se samozřejmě i řada českých divadel v čele s Divadlem J.K. Tyla, Divadlem na Fidlovačce nebo také Naivním Divadlem z Liberce.

Lístky na představení jsou stále k dispozici

Kompletní program lze nalézt zde , představení se odehrají na scénách Velkého divadla, Komorního divadla, v Pekle, v nádražní budově na Jižním předměstí, v Divadle Alfa, ale také třeba na náměstí Republiky ( Open Air scéna) či v bývalém pivovaru na Světovaru.

I vzhledem k tomu, že je festival Divadlo v Plzni velice populární, lístky zbývají již jen na některá představení, je pravdou, že pokud jste chtěli nějaké představení vidět, chtělo si lupeny zajistit mnohem dříve. Zkusit štěstí s nákupem lístků na vybrané představení můžete na stránkách plzeňské vstupenky .

Zobrazeno: 3613x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!