verze pro tisk

Festival Mezi ploty 2010 - Dobřany u Plzně

19. květen 2010

V sobotu 22.5. se v prostorech psychiatrické léčebny v Dobřanech uskuteční další ročník stále oblíbenějšího festivalu Mezi ploty. Akce, spojující divadlo, hudbu a výtvarné dílny, patří k ojedinělým událostem, které byste si neměli nechat ujít.

Do areálu je možné přijít již v 11 hodin, oficiální začátek je plánován na dvanáctou hodinu. Vstupenky lze zakoupit buď v předprodeji přes portál společnosti Ticketstream za 150 Kč nebo přímo na místě za 180 Kč. Více informací na www.meziploty.cz .

Bohatý kulturní program

A nač se mohou návštěvníci letošního ročníku těšit? Divadelní dění bude rozděleno do několika scén – divadelní sál, tři plenéry a volný prostor U Pávů. Diváci v sále budou svědky tří vystoupení: Divadlo A. Dvořáka z Příbrami ukáže jaké to je 20 tisíc mil pod mořem, odpoledne předvede Divadlo Viola hru Endele Vendele a ve večerních hodinách uvede A – Studio Rubín – Partida, o. s. představení Máma říkala, že bych neměla. V plenérech budou diváky bavit spolky jako Ty-Já-Tr, Loutkové divadlo V Boudě či Divadlo Sofranza. Volný prostor U Pávů bude od 15 hodin patřit Antonii Svobodové. Ve výtvarných dílnách bude na návštěvníky čekat Ekoatelier.

Hudební program

Neméně zajímavý je hudební program festivalu. Bude rozdělen mezi dvě hudební scény, které mají rozhodně co nabídnout. Na první scéně to budou rockeři Southpaw, písničkář Xindl X, na sólové vystoupení se chystá zpěvačka kapely Monkey Business Tonya Graves. V odpoledních a večerních hodinách zahrají Sunflower Caravan, Kurtizány z 25. avenue, Tomáš Klus a Švihadlo. Na druhé scéně se vystřídají takoví interpreti jako Radim Hladík, Ty Syčáci, Terezie Pavelková, Jan Budař a Eliščin Band, Vega či Yellow Sisters.

Kam dále?

Zobrazeno: 5033x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!