verze pro tisk

Festival minipivovarů „Slunce ve skle“

15. září 2010

Máte rádi pivo? Rádi zkoušíte nové druhy? Tak to byste rozhodně neměli chybět na 3. ročníku festivalu minipivovarů Slunce ve skle , kde se Vám představí přes sto druhů piv nejen z českých minipivovarů.

Přehlídka nejzajímavějších piv

Festival „Slunce ve skle“ se poprvé konal v roce 2008. Díky úspěchu se v letošním roce koná již třetí ročník a pořadatelé doufají, že návštěvnost bude stejně vysoká jako v předešlých letech.

Stejně jako v minulosti se budou na festivalu prezentovat malé plzeňské pivovary Purkmistr a Groll, či dobřanská Modrá Hvězda. Návštěvníci budou moci ochutnat na sto dalších druhů piv. Jmenujme například pivo ze Sedlce Prčice, pivo Kocour Varnsdorf, Berounský medvěd, či skotské BrewDog.

Sobotní program

Dostali jste chuť na pivo? Pokud ano, tak rozhodně vyrazte tuto sobotu 18. 9. 2010 do Pivovarského dvora Purkmistr v Plzni v Černicích. Zahájení festivalu je naplánováno na 13. hodinu. Jednotlivé pivovary se budou prezentovat a v návaznosti na to proběhnou nejrůznější pivní soutěže. Můžete si zasoutěžit např. ve vypití půllitru poctivého piva na čas, či v držení tupláku na čas.

V 17 hodin dojde k vyhlášení výsledků ankety návštěvníků o Nejlepší pivo ve skle 2010 a o hodinu později začne hrát hudební produkce.

PROGRAM

  • ve 13:00 Zahájení a přivítání účastníků, představení jednotlivých pivovaru a jejich čepovaných piv
  • v 16:00 Pivní soutěže
  • v 17:00 Vyhodnocení ankety návštevníků o Nejlepší pivo ve skle 2010
  • v 18:00 Ukončení programu a hudební produkce
Víkend v Purkmistru

Zobrazeno: 6223x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!