verze pro tisk

Festival Udělej si sám oživí Světovar

9. listopad 2010

Ve dnech 16. - 21. listopadu proběhne na Světovaru happening a multikulturní festival Udělej si sám. Volně navazuje na akci Světovaření, jejímž cílem bylo kulturní využití areálu bývalého pivovaru na Světovaru. S čím vyrukuje festival Udělej si sám?

Udělej si sám: Nezávislá kulturní akce

Udělej si sám je nezávislou kulturní akcí, která se organizuje zejména díky podpoře organizátorů a většinou i samotných vystupujících. V programu mají své místo nejen hudební a divadelní představení, ale i tvůrčí dílny, výstavy, přednášky s videoprojekcí, rozmanité performance či módní bazar. Poslech hudby či prohlížení obrazů si můžete zpestřit třeba popíjením čaje nebo četbou undergroundového časopisu.

Na Udělej si sám vystoupí více než 50 umělců

Na festivalu se představí více než 50 účinkujících, a to nejen z rozličných uměleckých oblastí, ale i z různých koutů Evropy. Svou účast již potvrdily kapely jako Vanessa, Jakost, Štěstí, Different Disco, zahrají také DJs z Ohm Square, Quadrant, Joshua ze 100 °C, Broken Beatzz a Skenky Pilsen. Cílem happeningu Udělej si sám je stejně jako v případě jeho předchůdce Světovaření kulturní oživení areálu Světovar.

Vstupenky si můžete zakoupit buď v předprodeji v Sally Brown (Kopeckého sady 15, Plzeň – vedle Měšťanské besedy) nebo na místě.

Podrobnější informace k festivalu najdete zde.

Zobrazeno: 8815x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!