verze pro tisk

Gang Ala Basta: Příjemná směsice trip-hopu a breakbeatu

19. říjen 2010

Chcete slyšet, jak zní nefalšovaná taneční muzika s prvky breakbeatu, a to vše v kombinaci se živými nástroji? Pak máte jedinečnou příležitost tuto středu 20.10., kdy v Buena Vistě zahraje od 21:00 zavedená klubová kapela Gang Ala Basta.

Gang Ala Basta již vydal tři alba

Tato trip-hopová formace vznikla v roce 1998 na základě hudební spolupráce Michala Pavlíčka jr. (bicí, zpěv), Lukáše Máchala (klávesy, zpěv) a Milana Brouma jr. (kytara). Za dobu své existence již stihla vydat tři alba. Prvním bylo v roce 1999 „Ganglabasta“, druhým počinem „GAB 00-02“ z roku 2003. Mezitím stihla kromě intenzivního koncertování nahrát také několik televizních záznamů. Poslední deska s názvem „Life Is Pretty Much…“ pak vyšla koncem minulého roku a spoluutvářela ji řada hostů včetně Natálie Kocábové coby textařky.

Společně s pevným jádrem Pavlíček-Máchal-Broum se Gang Ala Basta nakonec ustálila na pěti členech. Po několika personálních změnách se k nim na podzim 2007 přidal baskytarista Tomáš Lacina a charismatická zpěvačka Andrea Plíšková.

Energická taneční hudba s prvky breakbeatu

Gang Ala Basta staví svou produkci na směsici příjemných tanečních kousků s prvky breakbeatu. Skupina je známa svými energickými vystoupeními, které jí získaly řadu fanoušků v Čechách i v zahraničí. Na svém kontě má již více než 500 koncertů, mezi jinými i jako předskokan britských Massive Attack.

Jejich nejbližší koncert můžete shlédnout v Buena Vistě zítra od 21:00. Vstupenka stojí 100 Kč a lze ji zakoupit na místě i v předprodeji.

Zobrazeno: 4618x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!