verze pro tisk

Horkýže Slíže po dlouhé době opět v Plzni

28. březen 2011

A je to tady! Po dlouhé době zavítá do Plzně oblíbená slovenská kapela Horkýže Slíže. V rámci svého turné představí v Plzni novou desku „V dobrej viere (2001-2011)“, kterou rekapituluje uplynulých deset let na hudební scéně. Fanoušci, máte se na co těšit!

Horkýže to umí rozjet

Kdo by neznal Horkýže Slíže. Hity „Já chaču tebja“, „A já sprostá“ či „L.A.G. song“ se staly téměř již lidovými a nejen na Slovensku dostávají fanoušky kapely na koncertech do varu. Důkazem byl po několik ročníků plzeňský Majáles, kde Horkýže dokázaly rozezpívat a roztančit celý Amfiteátr.

V letošním roce bohužel Horkýže Slíže na Majáles nezavítají. Pro jejich fanoušky je ale jistě dobrou zprávou, že v Plzni vystoupí alespoň v rámci Rock in Plzeň. Koncert se bude konat ve čtvrtek 31. 3. 2011 v KD Šeříkovka. Jako předkapela se představí nadějná česká kapela Cocotte Minute.

Horkýže Slíže představí nové album

Horkýže Slíže vznikly v roce 1992 v Nitře na Slovensku a na hudební scéně tak působí již celých 19 let. Na příští rok se bezpochyby chystá velká oslava. Její předzvěstí je album „V dobrej viere (2001-2011)“, kterou kapela rekapituluje uplynulých deset let na hudební scéně.

Zmiňované album obsahuje sedmnáct hitovek, které si fanoušci Horkýže Slíže žádají na koncertech a dva nové songy. První z nich „Mám v pr…na lehátku“ je zcela novým singlem. Druhou novinkou bude megamix největších hitů kapely.

Jak je vidět, fanoušci se mohou rozhodně těšit na pořádnou nálož!

Zobrazeno: 4190x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!