verze pro tisk

Jaksi Taksi Pod Lampou

6. říjen 2010

Punkrocková kapela Jaksi Taksi zavítá tento pátek do Plzně. Kapelka vystoupí v Divadle Pod lampou, start je v 21 hodin. Hostem večera je Civilní obrana, čáslavský band, který hraje taktéž punkrock. Posluchači se tedy mohou těšit na pořádný punkrockový večer.

Jádro kapely zůstává stejné

Jaksi Taksi založil v roce 1992 bubeník Aleš a kytarista Radek. Ten poté přechází na basu a před vydáním CD „Zachovejte paniku“ se opět vrací ke kytaře. Za celou dobu existence se v kapele vystřídalo několik hudebníků. V současné době Radek hraje na basu a doprovází ho starý známý bubeník Aleš a dále Karel, jež se chopil elektrické kytary.

Za osmnáct let působení na české hudební scéně vydala Jaksi Taksi celkem deset desek. Při vydání alba „Hysterčák“ (1997) se kapela zadlužila a proto další desku „Uvěř a zaplať“ musela vydávat pouze na MC. Největším hitem skupiny je s největší pravděpodobností song Škola z CD „Zachovejte paniku“, které spatřilo světlo světa před pěti lety. Poslední desku „Optimista“ kapelka představila v roce 2008.

Páteční vystoupení napoví

Zda se chystá nějaká další deska, můžete zjistit od samotných členů Jaksi Taksi, pokud vyrazíte na jejich páteční koncert Pod Lampou. Lístky si můžete koupit v předprodeji za 80 Kč, na místě je pak seženete za 100 Kč.

Zobrazeno: 4356x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!