verze pro tisk

Jan Budař se svým bandem zavítá do Plzně

31. červenec 2010

V úterý 3. 8. od 21:00 vystoupí v Zach´s Pubu známý herec Jan Budař se svou kapelou Eliščin band. Můžete se těšit na show, kterou Jan Budař opravdu umí rozjet – ať už s mikrofonem či s kytarou nebo za klávesami piana, cit pro divadlo si ponechává i jako hudebník.

Eliščin band už vydal dvě alba

Projekt Eliščin band vznikl z popudu všestranného Jana Budaře v roce 2004. Dnes působí ve složení Jan Budař (klavír, kytara, zpěv), Roman Jedlička (kytara), Adam Koller (bicí), Daniel Šváb (kontrabas) nebo Tomáš Hanzlíček (el. basa). Ve hře na cello se střídají Petra Malíšková, Sylva Jablonská nebo Anna Fořtová. Roku 2006 přišli s prvotinou „Uletěl orlovi“. Ke konci roku 2008 vydali druhou desku „Proměna“, jež je popisována jako album písní, které se nebojí mít svůj vlastní svět.

Tradice divadelních písniček

Skupina produkuje hudbu s neotřelými až recesistickými texty, přibližující se tradici písniček typických pro tzv. divadla malých forem. Ve své tvorbě si pohrává s jazzem i rockem, s blues i funky, ale i s folkem či šansonem. Koncertuje na tuzemských i zahraničních scénách (např. Paříž, New York, Wroclav).

Jak to Janu Budařovi a Eliščinu bandu hraje si můžete poslechnout 3. 8. Koncert začíná ve 21:00. Vstupné činí 130 Kč v předprodeji a 170 Kč na místě.

Zobrazeno: 4695x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!