verze pro tisk

J.A.R. po roce opět v Plzni

10. listopad 2010

Přední česká funkově-rocková kapelka J.A.R. zavítá po roce opět do Plzně! Vystoupí tuto sobotu 13. 11. od 21 hodin v oblíbeném klubu Buena Vista Club. Pokud ještě nemáte plány na víkend, rozhodně tento koncert stojí za zváženou.

Na hudební scéně více jak 20 let

Skupina J.A.R. se na scéně objevila poprvé osudového 17. listopadu 1989 a od té doby svou hudbou potěšila již deseti tisíce posluchačů. Základní sestavu zpočátku tvořil autor hudby Roman Holý a duo „akademických raperů“ Oto Klempíř a Michael Viktořík.

První album Frtka kapela vydala v roce 1992, dva roky poté následovalo album Mydli to. Teprve jejich třetí album Mein Kampfunk z roku 1997, kde již plně zpívá Dan Bárta, přineslo kapele velký úspěch. Od té doby má kapela na kontě další tři desky a bezpočet koncertů.

V současné době hraje J.A.R. ve složení Roman Holý, Ota Klempíř, Michael Viktořík, Dan Bárta, Mirek Chyška, Baby Zbořil, Filip Jelínek, Franta Kop, Robert Balzar a Radek Kašpar.

Vstupenky již v předprodeji

Vstupné na sobotní vystoupení je v předprodeji za 300 Kč, na místě seženete lístek za 350 Kč. Těšit se můžete na perfektní atmosféru, která každý jejich koncert provází a na oblíbené songy Hnědojed, Doufám či například nový son Ples Es.

Zobrazeno: 5170x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!