verze pro tisk

Jeden z objevů loňského roku v Plzni - Charlie Straight

11. srpen 2010

Skvělý koncert se i tento týden ve čtvrtek (12.10.2010) uskuteční v centru Plzně. V Zach´s Pubu vystoupí jedna z nejslibnějších poprockových kapel v tuzemsku Charlie Straight. Jejich vzrůstající oblibu a tím pádem i koncertní vytíženost dokazuje i to, že ve čtvrtek před tímto koncertem hrají i na Open Air festivalu Panenský Týnec u Loun. Během jediného dne si tak kapelka vyrazí za svými fanoušky jak do Plzně, tak i do Loun.

Počátky skupiny Charlie Straight spadají do roku 2006, nicméně do širšího povědomí se posluchačům v ČR vryli až o dva roky později, kdy je mimo jiné časopis Filter nominoval na objev roku. V té době již Charlie Straight začínají jezdit po menších i větších festivalech a nabírají nové fandy. Za všechny fesťáky lze jmenovat například Colours of ostrava, United island of Prague či Přeštěnice.

Jeden z objevů domácí scény

Debutové album skupině vyšlo v půlce minulého roku, deska nazvaná She’s a Good Swimmer se podle očekávání kritiků stala jednou z nejpovedenějších alb za rok 2009 na domácí scéně.

Nyní se Charlie Straight přijíždějí pokochat se svými songy do Plzně a doufají, že si do Zacha najde cestu co nejvíc jejich příznivců a třeba i těch, kteří dodnes nemají o kapele ahnung ( což je dle mého názoru velká chyba).

Koncert je naplánován na 20:00, nicméně jak je u Zacha zvykem, přijdete-li o pár minut později, nic nezmeškáte, maximálně budete stát na horších místech.

Zobrazeno: 4010x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!