verze pro tisk

Kamelot zavítá do Plzně

28. září 2010

V sobotu 2. října vystoupí v plzeňské Měšťanské besedě známá brněnská kapela Kamelot. Těšit se můžete na songy z nového CD, jež obsahuje 19 ztracených písní Wabiho Ryvoly.

Kamelot se na hudební scéně objevuje již od počátku 80. let a podle Romana Horkého, lídra kapely, se jedná o „pop-tramp“. Kromě již zmíněného kytaristy Romana Horkého, současnou sestavu kapely tvoří Viktor Porkristl (kytara, zpěv), Pavel Plch (bicí, zpěv) a Jiří Meisner (basová kytara, zpěv).

Jak již bylo zmíněno, návštěvníci plzeňského koncertu se mohou těšit na písně Wabiho Ryvoly, které spatřily světlo světa poprvé letos v srpnu. Wabi Ryvoly je ikonou českého trampingu a kdo z vás seděl alespoň jednou u ohně s kytarou, téměř jistě slyšel některou z jeho písní. Romana Horkého pojí s Wabim Ryvoly dlouholeté přátelství a novou deskou se lídr kapely Kamelot rozhodl připomenout písně svého kamaráda.

Kromě písní Wabiho Ryvoly zazní samozřejmě hitovky samotného Kamelotu. Určitě je z čeho vybírat. Kamelot má za sebou více jak dvacet alb. Mezi ty nejúspěšnější patří např. cd „Mořská sůl“ z roku 2009, či „Zachraňte koně“ z roku 1990.

Kamelot odehrál za dobu své existence více jak 100 koncertů, na které přišlo více jak 20 000 návštěvníků. Pokud chcete vidět tuto ostřílenou kapelu při jednom z dalších koncertů, vyrazte v sobotu 2.října od 19:30 do Měšťanské besedy. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji od 150 do 210 Kč.

Zobrazeno: 5181x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!