verze pro tisk

Legendární Arakain v pátek v Šeříkovce

16. březen 2011

Od doby, kdy vznikla skupina Arakain, už uplynulo opravdu hodně let. Bylo to na jaře roku 1982 a zakládajícími členy skupiny byli Aleš Brichta, Jiří Urban a Miroslav Nedvěd. Dnes, po téměř třiceti letech, je Arakain zavedenou značkou, která válí nejen na tuzemské scéně, ale popularitu si vydobyla i v okolních zemích zejména účastmi na letních festivalech.

Současná sestava

Dnešní sestava je samozřejmě od té původní již hodně odlišná. Z původního zakládajícího tria zbyl pouze kytarista Jiří Urban. Toho doplňují Honza Toužimský ( zpěv), Mirek Mach ( kytara), Zdeněk Kub ( baskytara) a Lukáš Doxa Doksanský ( bicí).

Představí nové album

Po čase Arakain zavítá opět do Plzně, bašty rocku. Představí se v KD Šeříkovka , a to již tento pátek, tedy 18.3.2011, od 20:00. Na koncertu, které je v rámci turné, představí kromě starších šlágrů také novou řadovou desku Homo Sapiens ..? , volně navazující na album Restart.

Vstupenky za 200/250 Kč

Milovníci nekompromisních skladeb Arakainu už jistě mají lupen dávno doma, nicméně stále je možné lístky kupovat a rezervovat přes webovou Šeříkovky. V předprodeji dáte za Arakain dvě kila, na místě pak o padesát korun více.

Připraveni jsou i hosté, Ascendancy a Menhir, takže se máme nač těšit.

Zobrazeno: 5123x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!