verze pro tisk

MIG 21 na turné Máma se vrací

16. prosinec 2010

Kapelka frontmana Jiřího Macháčka přijíždí do Plzně se svým turné Máma se vrací. Celé turné se nese v duchu oslavy mateřství a všechny nastávající maminky jsou více než vítány!

Jiří Macháček je české veřejnosti více než známý. Tento český herec, který získal za roli věčně zhuleného Jakuba v Ondříčkově filmu Samotáři Českého lva za nejlepší mužskou vedlejší roli, nejen hraje, ale píše i scénáře, texty k písním a zpívá.

S Pavlem Hrdličkou (klávesy), Janem Hladíkem (bicí), Tomášem Polákem (kytara) a Tomášem Kurfistem (baskytara) založil kapelu MIG 21. Charakteristickým znakem této kapelky je svébytná poetika a důraz na scénografii během koncertů.

Na svém kontě má MIG 21 již tři alba, přičemž písně jako Snadné je žít, Slepic pírka, Tančím, či Malotraktorem se staly opravdovým hitem.

Turné Máma se vrací

„Máma se vrací“ je název nové písně této skupiny, která dala také název klubovému turné odstartovanému 1. října v děčínském klubu Škuner. Celé turné se nese v duchu oslavy mateřství, a pokud se chcete dozvědět, jak a proč se máma vrací, nezbývá vám nic jiného než vyrazit!

Koncert se bude konat v oblíbeném plzeňském Buena Vista Clubu. V předprodeji seženete lupeny za 200 Kč, na místě pak budou k sehnání o 50 Kč dráže.

Zobrazeno: 4854x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!