verze pro tisk

Mňága a Žďorp míří do Plzně

3. srpen 2010

Tento čtvrtek, tedy 5. srpna, vystoupí na venkovní scéně Zach’s Pubu populární kapela Mňága a Žďorp. Koncert startuje ve 21 hodin. Lístky jsou k sehnání v předprodeji za 200 Kč, na místě pak za 250 Kč. Soudě podle předchozích koncertů, ve čtvrtek bude v Zachovi narváno.

Alternativní rock frčí

Mňága a Žďorp představuje klasiku české alternativní rockové scény. Kdo by neznal její hity Hodinový hotel, Písnička pro Tebe, nebo například Spaste svoje duše.

Kapela má na svém kontě jedenáct alb. Nejnovější desku, nesoucí název Takže dobrý, křtila v březnu tohoto roku v pražském Lucerna Music Baru, jež pod návalem fanoušků praskal ve švech.

Na hudební scéně již dvě desetiletí

Počátky kapely nebyly jednoduché. Jádro skupiny se formovalo ve Valašském Meziříčí již od roku 1983. Složení kapely se často měnilo, stejně tak jako názvy bandu. Počátek Mňágy, tak jak jí známe my dnes, se datuje k roku 1987.

A kdo je součástí této kapely? Frontman Petr Fiala, dále Martin Knor, Petr Nekuža, Jaromír Mikel, Pavel Koudelka, Jiří Tibitanzl a Zuzana Fialová.

Plzeňský koncert

Pokud máte songy Mňágy rádi, rozhodně byste neměli na čtvrtečním koncertu chybět. Naposledy se kapela v Plzni ukázala v březnu tohoto roku v rámci programu Rock in Plzeň a sklidila velký úspěch. Doporučujeme koupit lístky v předprodeji.

Zobrazeno: 4642x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Demanta

středa, 4. srpen 2010
11:27

no právě, narváno ! :-(


posted by: Demanta [Odpovědět]