verze pro tisk

Motokáry Papírna v únoru hrají živě!

5. únor 2013

Muerta Mente – 12.2.2013, 20:00

Uprostřed pracovního týdne Vás může popadnout pocit nedostatku energie na druhou polovinu. Tak proč sedět doma, když v staré tovární hale papírny to od teď hraje živě?!

Kdo jiný by měl otevřít letošní sérii koncertů než MUERTA MENTE - rezidentní banda baru Motokáry Papírna, která Vám představí materiál pro nové album, a kterou jste mohli slyšet na legendární otevírací party v listopadu. Těšíme se na Vás 12.února od 20:00 samozřejmě s vstupem zdarma!

Křest prodloužení motokárové dráhy – 15.2.2013, 20:00

Od 1.února se u nás můžete svézt na zbrusu nově prodloužené dráze a zároveň vyzkoušet další nové stroje, které jsme nakoupili. Závodní prostředí tak konečně dostává nový rozměr a točení volantu bude zas o něco zábavnější.

15.února proto společně oslavíme naše úsilí velkou party s novým zvukem, světly a doprovodným programem zdarma!

O hudební skladby se postará matador plzeňský diskoték DJ Venca Zeman, o doprovodný program žongléři a šermíři. O výsledky celovečerního závodu o věcné ceny se pak musíte postarat Vy!

Pillow Fight & Brenda 5 – 19.2.2013, 20:00

Rocknrollová partička Pillow Fight je na plzeňské scéně velmi dobře známá. Poprvé za 6 let své existence zahraje svůj set v prostředí industriální haly baru Motokáry Papírna. Fanoušci kapely tak mají možnosti koncert zpestřit jízdou na zastřešeném okruhu s nejdelší historií v Plzni.

Pozvání na akci, která začíná 19.února ve 20:00, přijala také crossover kapela Brenda 5.

Aftersix – 26.2.2013, 20.00

Opět je tu úterý a LIVE program v Piettově továrně. AFTERSIX je plzeňská kapela hrající ucelený kompromis mezi hudebními žánry popu-grunge-rock, které stojí na pevném základě rytmi––ky.

Její hlavní devizou je živá performance založená na energičnosti kapely. Vlastní hudba a texty jí dodávají originalitu podtrženou originálním prostředím baru Motokáry Papírna. Od 20:00!

Aktuální informace sledujte na naší facebookové stránce facebook.com/motokarypapirna.

Tisková zpráva

Zobrazeno: 3511x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!