verze pro tisk

Natálie Kocábová & D.J.Gregory Finn

14. září 2010

Ačkoli léto skončilo, koncerty v Zachovi nadále pokračují. Ve čtvrtek 16. 9. je na programu vystoupení kontroverzní zpěvačky Natálie Kocábové a D.J. Gregory Finn. Zpěvačka zde představí songy ze své nové desky Walking on the A-bomb. Těšit se ale můžete i na její starší hitovky.

Pohnutý život zpěvačky

Nyní šestadvacetiletá zpěvačka a spisovatelka Natálie Kocábová se na veřejnosti objevila již ve třinácti letech, kdy získala příležitost moderovat televizní pořad Dády Patrasové. Za pomoci svého slavného otce Michaela a matky Marshy natočila své první album „Fly Apple Pie“ již v patnácti letech.

Právě díky masivní pomoci svých rodičů při produkci první desky získala Natálie nálepku protekčního spratka. Deska byla veřejností přijata velmi rozpačitě a místo kvalit mladé zpěvačky se řešila snaha Kocába udělat ze své dcery popovou hvězdu.

Natálie se se situací nedokázala vyrovnat a vzbouřila se. Na gymnáziu s ní byly velké problémy a její psychické problémy ji přivedly až do psychiatrické léčebny v Bohnicích.

V témže roce (2003) otěhotněla, dítě si nenechala vymluvit a tak přišel na svět syn Vincent. Jeho narození znamenalo životní přelom a přineslo zklidnění jejího života. Vztah s otcem se zlepšil, svého syna až donedávna vychovávala se svým partnerem a byla přijata na FAMU, kterou studuje dodnes.

Hudba a také poezie

Po zklidnění soukromého života natočila Natálie druhé album „Hummingbirds in Iceland“, se kterou jí pomohl Michal Pavlíček junior. Třetí a zároveň poslední album „Walking on the A-bomb“ představila Natálie v poloprázdném pražském klubu MeetFactory letos v květnu. Otec Michal Kocáb se přestal vměšovat do pracovního života dcery a ta má nyní příležitost prokázat, co v ní opravdu je.

Kromě zpěvu se Natálie věnuje také dramaturgii a literatuře. Dodnes vydala dvě sbírky poezie a tři prózy.

Plzeňské vystoupení

Ať už vás zaujala hudba Natálie Kocábové, či spíše její soukromý život, rozhodně stojí za to zajít se ve čtvrtek na její plzeňské vystoupení podívat. Můžete tak sami posoudit, jak talentovaná Natálie je. Vstupenky jsou v předprodeji za 100 Kč, na místě jsou pak k dostání za 130 Kč.

Zobrazeno: 4173x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!