verze pro tisk

O víkendu za pivem do Kladrub

1. červenec 2010

Huráá, huráá! Konečně opravdově letní víkend a dokonce prodloužený!! Toho se musí náležitě využít, a opravdu se to nedá stihnout, protože akcí i akciček je požehnaně.

Tuto sobotu 3. 7. přivítají Kladruby všechny milovníky piva. Na místním fotbalovém hřišti se totiž konají již tradiční pivní slavnosti. A na co vše se můžete těšit?

Pivo, soutěže, speciality z grilu

Na letošním XIV. ročníku nebude samozřejmě chybět pivo a pivní soutěže, které budou doplňovat speciality z grilu z restaurace U šéfa. Zlatavý mok dodají pivovary Prazdroj, Budvar, Gambrinus a Chodovar. O zábavu hostů se bude starat hudební doprovod v podobě např. plzeňských heligonkářů či tanečního orchestru s hity 80. a 90. let. Pro děti zde budou připraveny zábavné atrakce.

Různorodý hudební program

Program pivních slavností startuje v 15 hodin, kdy jej zahájí heligonkáři. Po nich na diváky čeká v 17:30 překvapení – show Zpívá Louis Armstrong. Mohou se těšit na dokonalou imitaci slavné hvězdy hudebního nebe. Dále se od 17:45 se předvede taneční orchestr Golden Wind, který bude hrát až do 21 hodin. V přestávkách mezi hudebním programem budou probíhat pivní soutěže o kladrubského krále pivařů a pivařek 2010. Od 21 hodin pak bude návštěvníky po celý zbytek večera bavit bigbítová skupina Medium.

Vstupné činí 60 Kč, pro děti do 15 let je vstup zdarma. Pokud chcete ochutnat nějakou tu specialitku z grilu nebo třeba řádně vychlazeného ležáka, či si jen poslechnout hudební vystoupení, vyražte v sobotu do Kladrub.

Zobrazeno: 4769x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!