verze pro tisk

Pilsner Fest 2011

22. srpen 2011

Blíží se konec léta a stejně jako loni se na závěr srpna uskuteční největší hudební festival v Plzni - Pilsner Fest 2011. Jako každý rok se zde představí desítky kapel, z nichž některé mají opravdu zvučné jméno a dorazí právě kvůli nim tisíce lidí. Počet návštěvníků se koneckonců odhaduje opět na rekordní číslo.

Festival piva a skvělé hudby se koná v pátek 26.8. a v sobotu 27.8.2011. Kromě dvou scén uvnitř pivovaru Prazdroj bude k dispozici také scéna pro talenty, která bude umístěna v prostoru před pivovarem nazvané Bulvár.

V pátek bude hromadný přípitek

Kdo hodlá navštívit letošní Pilsner Fest, ten určitě nevynechá ani tradiční přípitek. Koná se v pátek ve čtvrt na deset večer. V rámci přípitku obdrží každý návštěvník pivo zdarma. Organizátoři i v tomto ohledu chtějí překonat rekord, loni si připilo 5 331 lidí.

Je asi zbytečné vyzdvihovat to, že na akci je vstup zdarma.

Dvě desítky kapel na dvou scénách

Program je skutečně pestrý. V pátek se na horní scéně představí Michal Hrůza, Kryštof, Chinaski a Wohnout, dolní scéna pak bude patřit kapelám Eddie Stoilow, Navigators & dechová sekce, Imodium a Prague Ska Conspiracy. V sobotu se pak můžeme těšit na Švihadlo, Tři Sestry, No Name, Monkey Business a Tleskač na horním pódiu, na dolním pak zahrají CCTV Allstars Band, BeatBurgerBand & Ondřej Ruml, Bro's 'N' Beasts, Lety mimo, Embassy a The Prostitutes.

Zobrazeno: 4394x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!