verze pro tisk

Pivní výlety: Kde je pivo prioritou

9. únor 2012

Praha, 9. února 2012

V pátek 10. února 2012 bude na adrese www.pivnivylety.cz spuštěn nový web PIVNÍCH VÝLETŮ. Široké veřejnosti má nabídnout cestování po pivovarech, minipivovarech, festivalech a pivních událostech. Cílem je poznávání různorodých chutí piv po celé České republice a v zahraničí.

Na stránkách www.pivnivylety.cz mohou zájemci najít zajímavé doporučení na výlety za pivem, pozvánky na nejrůznější pivní akce, zprávy o dění z našich pivních výletů, tipů jak se naučit vařit pivo, odebírat novinky a podobně.

Společnost PIVNÍ VÝLETY bude cestovat na místa zaslíbená pivním radovánkám. Výlety za pivem budou pořádány do středních a malých pivovarů ba dokonce i do domácích minipivovarů po celé České republice. PIVNÍ VÝLETY budou ve znamení jednodenní cesty s exkurzí po pivovaru, ochutnávkou právě uvařeného piva a občerstvením.

Cílem PIVNÍCH VÝLETŮ není cestovat jen po celé České republice, ale také navštěvovat pivní festivaly v zahraničí, jako je například Belgie a Německo. V současné době je připravováno konání Festivalu pivních chutí na střeše Galerie Harfa, kde budou představována piva z různých českých minipivovarů a v blízké budoucnosti otevírání pivotéky PIVNÍ MOZAIKA.

Společnost PIVNÍ VÝLETY se snaží, aby výlety za pivem byly součástí životního stylu, nebyly jen o pití piva, chtějí přinést jedinečný zážitek a zájemcům uskuteční užívat si pivní kulturu se vším tím, co je sní spjato.

Tisková zpráva

Zobrazeno: 3885x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!