verze pro tisk

Plzeňské farmářské trhy: Do konce roku ještě dvakrát

10. listopad 2010

Plzeňské farmářské trhy získávají stále větší popularitu. A není divu, čím dál tím více lidí chce ochutnat poctivé potraviny z Plzeňska. Na nedávných trzích byl zájem lidí tak obrovský, že prodejci jeli domů téměř nebo úplně s prázdnou. Pokud na vás minule nezbylo, nevadí. Do konce roku se trhy uskuteční ještě dvakrát! Kdy?

Listopadové farmářské trhy budou zásobeny vajíčky

Kromě tradičního zboží jako je sezónní ovoce a zelenina, mléčné i masné výrobky, pečivo či rukodělné výrobky minule přibyly také ryby a drůbež z Klatov či pivo z Modré hvězdy z Dobřan. Na příštích trzích, které se budou konat v sobotu 13. listopadu, pak budete mít možnost zakoupit prvotřídní domácí vajíčka za 4 Kč za kus. Dosud nebyly trhy vajíčky zásobeny dostatečně, takže hned zrána byla vyprodána. Tentokrát však svou účast potvrdil pan Martínek z Osvračína, který jich s sebou přiveze několik tisíc.

Prosincové farmářské trhy: Příprava na Vánoce

Poslední letošní trhy, nesoucí se již ve znamení pomalu se blížích vánočních svátků, pak proběhnou v sobotu 4. prosince. Jistě si zde vyberete z množství čerstvého zboží nejvyšší kvality, které můžete upotřebit třeba při pečení vánočního cukroví nebo při přípravě adventního oběda.

Plzeňské farmářské trhy můžete tedy navštívit ještě dvakrát, a to vždy od 8:00 do 13:00 na nádvoří hotelu Gondola v centru Plzně (u Mlýnské strouhy).

Zobrazeno: 3913x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!