verze pro tisk

Podzimáles

11. listopad 2010

Jarní Majáles v podobě hudebního festivalu se stal v Plzni tradicí, ročně jej navštíví tisíce studentů. Letos v dubnu se v plzeňském amfiteátru sešlo odhadem až patnáct tisíc lidí a není proto překvapením, že agentura Rock In Plzeň přichází s podzimní verzí Majálesu, tzv. Podzimálesem.

Nikdo snad nemůže očekávat, že by se tento mini festival konal pod širým nebem, koneckonců je polovina listopadu a přestože je na tuto dobu nezvykle teplé počasí, večerní teploty by asi nebyly pro konání koncertů pod širákem nejpříjemnější. I proto pořadatel umístil Podzimní majáles do KD Šeříková , který pojme více jak 500 lidí.

Čeká na Vás i rock až z Japonska

A na co se můžeme těšit? Kromě stálice na české scéně, stále oblíbené Vypsané Fixy se příchozím představí Prague Conspiracy a DiscoBalls. Zdálo by se Vám, že to je málo? Dobrá, minulý měsíc pořadatel zařadil do festíku ještě jednu pecku. Do Plzně totiž přijede skvělá rocková formace Detroit 7. Kdo ještě neměl možnost si tuto nářezovou kapelku v čele s charismatickou zpěvačkou poslechnout a nezná ji, podle názvu by mohl usoudit, že přijede nějaká tutovka z Ameriky. To se ovšem hodně plete, skupina Detroit 7 je totiž až z dalekého Japonska, kde jinak rock moc nefrčí.

Celá akce by měla vypuknout úderem 20. hodiny 16.11.. Vzhledem k tomu, že další den je svátek a my tak nepůjdeme do práce či do školy, tuto akci bychom si asi neměli nechat ujít. Ale pozor - vzhledem ke kapacitě sálu si lístky zajistěte co nejdřív!

Zobrazeno: 5351x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!