verze pro tisk

Polemic vystoupí v KD Šeříkovka

18. říjen 2010

Nejlepší slovenská ska kapela Polemic po delší době opět zavítá do České republiky a na její skladby z nového alba Horúce časy se mohou těšit i plzenští fanoušci. Po Praze zamíří Polemici 21. 10. do Kulturního domu Šeříkovka, kde to pořádně rozjedou, tak jak bývá jejich zvykem.

Tato osmičlenná slovenská hudební kapela, jež vznikla již v roce 1989 v Bratislavě, patří mezi nejlepší slovenské skupiny hrající ska a reggae. V České republice je Polemic také velmi oblíbený. Jejich koncerty bývají často doslova natřískané a atmosféra na nich vynikající.

Polemic představí nové album

Po delší odmlce vydává Polemic v letošním roce nové album „Horúce časy“, které v Plzni představí a určitě bude možnost jej v případě zájmu zakoupit. Zajímavostí je, že na dvou skladbách tohoto alba spolupracovali také rapeři A.M.O. a Kuko z kapely Horkýže Slíže. Na výsledek této spolupráci je nejeden fanoušek zvědavý.

Takže kdy a kde? V KD Šeříkovka, 21. 10. 2010 od 20 hodin. Lístky můžete zakoupit v předprodeji za 160 Kč. Na místě je pak seženete o 30 Kč dráže.

Zobrazeno: 4131x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!