verze pro tisk

Raggae karneval již tento pátek

11. leden 2011

Máte rádi reggae, raggamuffin a dancehall? Pokud ano, tak byste rozhodně neměli chybět tento pátek v Buena Vistě. Je pro Vás nachystána první živá reggae párty v režii Pilsen Ragga crew!

Pilsen Ragga pořádají reggae akce po celé Plzni a pro svůj první živý reggae karneval v letošním roce si vybrali právě Buena Vistu. Pokud dorazíte do deseti hodin, budete platit 120 Kč, po desáté zaplatíte již o 30 Kč více.

Hlavním tahák večera: Mr. Cocoman & Solid Vibes

Hlavním tahákem večera bude Mr. Cocoman v doprovodu své kapely The Solid Vibes. Mr. Cocoman si s sebou přiveze i speciálního hosta, pražského Dr. Karyho, který je známý především díky svému momentálnímu působení u Fast Food Orchestra.

Mr. Cocoman i Dr. Kary působí na reggae scéně již velmi dlouho. Na svém kontě mají mnoho odehraných akcí, a to ať už jako selektor nebo MCs.

Bohatý doprovodný program

Jako předkapela se představí žatecká kapela Jahtec Jammin’ Job hrající precizní roots reggae a ve varu budou publikum udržovat Pilsen Ragga DJs.

Těšit se můžete také na přednášku o rastafariánství v podání Kateřiny Mildnerové z organizace Cultura Africa.

Pokud budete mít dostatek sil i po skončení živé párty, bude právě pro vás připravena afterparty v nedalekém klubu Belfast na Klatovské třídě, která bude pokračovat až do brzkých ranních hodin.

Zobrazeno: 3991x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!