verze pro tisk

Silvestr 2010: Tipy, kde ho oslavit v Plzni

28. prosinec 2010

Důvod k oslavě se vždy najde, říkávají všichni, kteří se rádi schází s přáteli v restauracích a hospodách. Tento pátek se důvod najde snadno. Starý rok končí a nový začíná. Budete Silvestra 2010 slavit v Plzni, ale pořád nevíte, kam zajít? Podívejte se na pár tipů, kde nový rok přivítat!

Silvestr 2010 v Sedmém nebi

Pokud bydlíte na Lochotíně a nechce se vám jezdit do centra, zajděte Silvestra oslavit do restaurace Sedmé nebe. Silvestr zde začíná v 19.00 hodin. Připraveny budou chlebíčky, chuťovky, raut a k přípitku Bohemia Sekt Demi. K poslechu i tanci zahraje kapela a připravena je i tombola.

Silvestr 2010 v House of Blues

Silvestrovská oslava začíná v House of Blues ve 20.00 hodin. Vystoupí zde kapely Palice a Hewer. Večerem budou provázet Tomáš Mouřenec a Bára Zemanová, kteří vám také zazpívají. Připraveny jsou soutěže i tombola.

Silvestr 2010 v Pekle

Máte rádi peklo a čertoviny? Pak je pro vás tou pravou volbou Silvestr v Pekle. Již druhý čertovský Silvestr začíná ve 20.00 hodin. Hrát zde bude kapela Classic Band a večerem bude provázet moderátor David Havlena. Program zpestří americká stepařská show a kankán.

Silvestr 2010: ABBA nebo Beatles

Posloucháte skupinu ABBA, Beatles nebo krále rockenrollu? Pak byste neměli propásnout silvestrovskou Noc hvězd v Měšťanské besedě. Písně od ABBY zde zahraje skupina ABBA STARS, hity od Beatles pak Beatles Revival Mrtvej Brouk. Elvise Presleyho připomene imitátor Vláďa Lichnovský. Těšit se můžete i na jazz Luise Armstronga.

Oslavy Silvestra 2010 na náměstí

Pokud ve své oblíbené restauraci už na Silvestra neseženete místa, a přesto se vám nebude chtít zůstávat doma, zajděte si na náměstí poslechnout koncert skupiny Sifon.

Zobrazeno: 8156x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!