verze pro tisk

The Offenders (IT), The Chancers a Green Smatrol v Lampě

5. leden 2011

Tuto sobotu si dají všichni milovníci skáčka sraz v Divadle pod Lampou . Zahrají zde tři ska kapely, z nichž všechny mají mezi příznivci tohoto žánru značný zvuk.

The Offenders

Headlinerem koncertu je italská kapela The Offenders. Dala se dohromady přibližně před pěti lety a její štiplavé skáčko je míchnuto reggae a rocksteady. Kdo doposud neslyšel jejich hitovku Hooligan Reggae, pak se dá říci, že o současné ska scéně příliš neví.

The Chancers

Kromě zahraničních hostů v podání The Offenders se Pod Lampou za 170 kaček ( v předprodeji pak za 150 Kč) můžete těšit na dnes již klasiku českého ska - The Chancers. Kapela, která se pohybuje na české i zahraniční scéně již od konce 90. Let a v jejímž čele stojí anglický frontman Simon Ruffskank, má na svém kontě 3 řadová alba, poslední z roku 2007 nese název A Calling Out. Album vyšlo u labelu Indies Scope a mnohými kritiky je považováno za dosud nejlepší ska album, které bylo na území České republiky vydáno.

Green Smatrol

Posledním, kdo se v Lampě představí, bude další česká kapela - Green Smatrol. Na české hudební scéně se pohybuje od roku 2002, o rok později vydala svoje první album pod názvem Green Perception. V roce 2009 vyšlo zatím poslední CD, které nese název Rude Jazz. Během několika let skupina doznala několika změn a v současné době má celkem 8 členů.

Ska v Lampě zaduní v sobotu 8.1.2011 od 20 hodin. Starosti nechte doma a přijďte se pořádně pobavit zaskákat.

Zobrazeno: 3893x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!