verze pro tisk

The Prostitutes: Nezávislá kytarovka zahraje v Andělu

20. říjen 2010

Ve středu 21.10. od 21:00 vystoupí v Anděl Music Baru The Prostitutes, mnohonásobní držitelé cen za objev roku, nejlepší skupinu či desku v tuzemských hudebních médiích. Tato indie punková formace má posluchačům vždy co nabídnout. Můžeme se těšit na melodické skladby, které však rozhodně nejsou fádní ani mainstreamové.

The Prostitutes: Na scéně již šestým rokem

Předchůdkyní pražské kytarovky The Prostitutes byla kapela The Radios, ve které hráli bratři Martin „Destroyer“ (elektrická kytara) a Lukáš „Luk Santiago“ (bicí) Přikrylovi a Martin „Stevie LFO“ Převrátil (klávesy). Ti k sobě poté přibrali jako zpěváka rodilého Angličana Adriana T. Bella a jako baskytaristu Marka Dziubu a na podzim 2004 vzniká The Prostitutes. Na konci roku 2006 došlo k malé personální změně, na místo baskytaristy nastoupil Martin „Šmity“ Chmátal.

The Prostitutes vydali dvě alba a chystají třetí

V dubnu 2005 nahráli The Prostitutes své první EP, které jako jedna z prvních českých kapel umístili na server Myspace. Jejich tvorba se setkala s velkým ohlasem z Čech i ze zahraničí. V červnu 2005 odehráli svůj první živý koncert. O rok později už koncertovali na mnoha českých festivalech a v září 2006 vydávají první album „Get Me Out Of Here“. Druhé album „Hometown Zombies“ pak bylo vydáno v březnu 2009 a nedávno vyšlo i v Německu a Velké Británii. The Prostitutes jsou mnohými označováni za nejlepší českou kapelu.

Na zítřejším koncertu v Andělu předvedou The Prostitutes kromě skladeb z prvních dvou alb také malou ochutnávku z připravovaného třetího alba, které má vyjít v příštím roce. Přijďte si poslechnout, co se chystá!

Zobrazeno: 3814x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!