verze pro tisk

Tleskač slaví 10 let koncertem za Plazou

20. červen 2011

I tento týden je na programu výtečný koncert v areálu za obchodním střediskem Plaza. Deset let svojí existence zde totiž bude spolu se svými fanoušky slavit jedna z nejpopulárnějších ska kapel v České republice - Tleskač.

Pojďme oslavit 10 let Tleskače

Tleskač je dnes, dá se říci, jednou z mála plzeňských formací, které nehrají jen v rámci našeho regionu, ale dostává se jim velké přízně publika v celé zemi. Je to dáno tím, že jejich hudba dokáže zaujmout, prakticky každé vystoupení na pódiu je pak doslova zážitkem pro všechny, kteří se rádi baví.

Kapela Tleskač má jednu ohromnou výhodu oproti jiným skupinám podobného ražení. V jejím středu totiž stojí charismatický zpěvák a frontman, který dokáže svoje okolí strhnout k velkým výkonům a publikum to náležitě oceňuje. Tím člověkem není nikdo jiný než Míra Císler alias Prasopes. Před založením kapely Tleskač jsme jej mohli slýchávat třeba v Požáru Mlýna. V této kapele se ostatně sešel i s jinými zakládajícími členy Tleskače, Jirkou Sýkorou ( Frigo) a Petrem „Bejdžánem“ Bejlkem.

Křest nového alba Never Die Songs

K desetiletému výročí si skupina Tleskač připravila nové řadové album, které nese název Never Die Songs a právě na koncertě u Plazy dojde k jeho křestu. Jedná se vlastně teprve o třetí řadové album.

Tleskač za poslední rok prošel několika personálními změnami. Skupinu opustili její dlouholetá zpěvačka Olinka Konopníková a kytarista Míra Bareš. Mezery však byly rychle vyplněny nově příchozími Ondrou Žižkou, Jednou Ženíškem a Karolínou Jagerovou.

Kdy a kde

Je jasné, že kdo má rád ska, musí mít rád i Tleskače a určitě tak nebude chybět na oslavě desetiletého výročí kapely. Koncert v areálu za Plazou se koná ve středu 22.6.2011 od 20:00. Vstupné činí 200 Kč v předprodeji, 250 na místě.

Zobrazeno: 5009x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

hiEudIUzuSwQ

neděle, 7. srpen 2016
11:48

Aw, this was a really great post. In theory I'd like to write like this also - taking time and real effort to make a good article... but what can I say... I prntcastioare alot and never seem to get something done


posted by: hiEudIUzuSwQ (h1b642g5(a)outlook.com) [Odpovědět]