verze pro tisk

Toxique v Buena Vista

2. prosinec 2010

Kapela Toxique zavítá tuto sobotu do Plzně a odehraje koncert, který měl původně proběhnout již na konci října. Lupeny z neuskutečněného koncertu zůstávají platné. Ti z vás, kteří si lístek ještě nezakoupili, nemusí zoufat. V prodeji je jich stále ještě dostatek!

Z důvodu nemoci jednoho z členů byla kapela Toxique nucena svůj koncert 23. 10. zrušit. Nyní přijíždí, aby zde svůj zrušený koncert odehrála. Koncert začíná ve čtvrtek 4. 12. ve 21 hodin v oblíbeném plzeňském klubu Buena Vista.

Mladá a nadějná kapelka

Toxique je česká hudební skupina, která vznikla v roce 2007 ve složení Klára Vytisková (zpěv), Patrick Karpentski (kytara), Viliam Béreš (klávesy), Jan Lstibůrek (basová kytara) a Roman Vícha (bubny). Z počátku skupina hrála retrepop, souljazz a grooverock.

Rok po svém vzniku vydala skupina debutové album Toxique, díky kterému se prosadila na české hudební scéně.

Outlet People Toxique Tour 2010

V září 2010 vydali Toxique druhé album Outlet People, které budou ve čtvrtek představovat svým posluchačům v Plzni. Toto album posunulo Toxique od retropopu a souljazzu k electropopu plného syntenzárorů a získalo velký ohlas recenzentů.

Ať už patříte mezi fanoušky této mladé kapelky, nebo jste jen zvědaví na atmosféru koncertu a hudbu Toxique, máte příležitost zajít na vystoupení této kapelky v Plzni. Lístky jsou v předprodeji za 100 Kč, na místě za 150 Kč.

Zobrazeno: 4557x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!