verze pro tisk

TŘI SESTRY + hosté v rámci Rock In Plzeň již tuto středu za Plazou

13. červen 2011

Rock In Plzeň, již zaběhlá pořadatelská agentura, si tento týden na středu 15. června 2011 připravila pro příznivce rocku další perličku. Do areálu za obchodním centrem Plaza totiž dorazí TŘI SESTRY.

Lou Fanánek Hagen opět v akci

Kapelu TŘI SESTRY snad není třeba moc představovat ani těm z vás, kteří na podobný styl hudby příliš nejste. Kdo by si při vyslovení jména této kapely nevzpomněl na frontmana a zpěváka Lou Fanánka Hagena, který válcuje parkety pódií se svou grupou již pěknou řádku let. Neotřelý, pro mnohé znalce skvělý falešný zpěv Hagena, doprovázený bandou podobně naladěných individuí - i tak mohou být ve zkratce popsány TŘI SESTRY.

Koncerty Tří sester se tradičně neobjedou bez pořádné dávky alkoholu. Po pár pivech se příznivcům Hagena a spol. zdá, že zvěsti o falešnosti a jednoduchosti jejích textů jsou naprosto nesmyslné. Každý na to samozřejmě může mít jiný názor, nicméně kdo alespoň jednou za čas nezkusí s touhle partičkou zapařit, ten může litovat.

Zvětšený prostor za Plazou

TŘI SESTRY přijíždějí v rámci Rock In Plzeň již poněkolikáté. Loni se na ně na stejné místo přišla podívat vskutku vynikající návštěva a i tentokrát se dá očekávat velký zájem. Pořadatelé proto zvětšili pro tento koncert prostor, přibudou také stánky, záchodky, zkrátka vše bude ještě lepší než loni.

Koncert TŘI SESTRY + hosté začíná již v 18:00, vstup do areálu je možný již o hodinu a půl dříve. Vstupenky dostanete za 250 Kč v předprodeji, 290 Kč pak stojí na místě.

Zobrazeno: 4211x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

9YWdE0vwEgAf

neděle, 7. srpen 2016
19:06

“Went back tonight for a couple more taco pastors and an order of refried beans. And tried the roasted jalapenos. They weren’t as hot as I imagined. Also had an orange soda. Very good food. Highly re2n2meoded!cm1;


posted by: 9YWdE0vwEgAf (if5axbn9jcn(a)outlook.com) [Odpovědět]