verze pro tisk

V tomto týdnu na hudbu U2 nebo ska dvojkoncert

22. červen 2010

Máte rádi tvorbu slavných irských rockerů? V klubu Buena Vista si můžete ve středu 23. 6. poslechnout U2 Desire Revival Band. Nebo byste si chtěli raději zatančit v rytmu ska? Pak pro vás Zach´s Pub na čtvrtek 24. 6. chystá koncert Prague Conspiracy spolu s Queens of Everything.

Pocta U2 a jejich muzice

Skupina U2 Desire Revival Band pravidelně vystupuje nejen u nás, ale i v okolních zemích. Jako předkapela hrála třeba na koncertech kapel Scooter, Kryštof nebo No Name. U2 Desire Revival Band kladou důraz jak na hudební, tak i na vizuální stránku a pódiovou show, takže pokud je chcete vidět v akci, vyražte ve středu do Buena Vista Club. Koncert začíná ve 21:00 a vstupné je 100 Kč.

Jeden večer, dvě ska kapely

Prague Conspiracy je nástupcem Prague Ska Conspiracy. Skupina je po půlroční pauze zpět, v mezidobí obměnila několik členů a také repertoár. Projev zpěvačky Mariany dostal přednost před dechovou sekcí, stejně tak byla posílena kytara a klávesy. Ke stylu ska kapela přidává více punku, disca a rocku. Queens of Everything vytvářejí zajímavou směs svižného punkrocku s přispěním rockabilly kontrabasu a dechové sekce. Chcete-li si poslechnout, jak takový mix celkově zní, obě skupiny zahrají ve čtvrtek v Zach´s Pubu. Dvojkoncert startuje ve 20:30, vstupné je 130 Kč v předprodeji nebo 170 Kč na místě.

Zobrazeno: 3625x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!