verze pro tisk

Ve čtvrtek bude v Plzni 100 stupňů !

28. červenec 2010

Ne, nebojte, počasí si na nás naštěstí takovéto teploty nepřipravilo. To jen stále více oceňovaná kapela za západu Čech, 100°C , dorazí ve čtvrtek 29.7. na scénu do Zach´s Pubu , kde vystoupí od 21:00.

Aktuálně šestičlenná sestavička má do dnešního dne na svém kontě tři alba. Debutové album Evergreen vzniklo v roce 2004 krátce poté, co kapela zaujala v soutěži Coca Cola Popstar, kde ji porotci, mj. T. Vartecký ( Kurtizány z 25.Avenue) či Jan P. Muchov, vyhodnotili jako svěží vítr české hudební scény. O rok později kapela přichází s druhým albem, které nese název Collage. Album je směsicí dubu, ragby, funku, britskými kytarovkami a elektronické hudby. Zatím poslední CD vyšlo v roce 2000, a to již pod novou nahrávací společností Indies. Nese název Brant rock a příznivci se na některé pecky z tohoto alba mohou těšit i do Zacha.

Lístky na koncert 100°C jsou k dispozici za 120 Kč v předprodeji, na místě vyjde vstupenka o 30 korun dráž. Tak neváhejte a dorazte, jejich další koncert v Plzni se uskuteční až v půlce října…

Současné složení 100°C :

Drums: Fíďa

Dj, synths, keys: Dj At Work

Trumpet: Špalda

Trombon, percussion, keys: Laury

Bassguitar: Indian Mojjo

Vox,  guitars, keys: Jakub Joshua Johánek

Zobrazeno: 4272x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!