verze pro tisk

Vladimír Mišík a ETC zahrají tuto středu v Šeříkovce

13. prosinec 2010

V předvánočním čase si jistě mnoho rockerů najde cestu na koncert vynikajícího Vladimíra Mišíka, který zahraje již tuto středu 15.12.2010 v KD Šeříková.

Vladimír Mišík a ETC v těchto měsících zažívají koncertní šňůru po celé České republice a je velmi dobře, že si jako správní rockeři vzpomněli i na Plzeň. Pokud mi paměť dobře slouží, naposledy se tu Mišík objevil v první polovině letošního roku v rámci Synagoga concerts.

Mišík je na scéně již více jak 40 let

Kdo by neznal Vladimíra Mišíka. Vždyť na české hudební scéně se pohybuje již od 60. let 20. století. Se svou formací ETC pak začal vystupovat v roce 1974. Na svém kontě má více jak deset řadových alb, na nichž se nacházejí dnes už legendární písně jako třeba Stříhali dohola malého chlapečka, Proč ta růže uvadá nebo Variace na renesanční téma.

Současná sestava ETC

Aktuálně má sestava ETC šest členů. Kromě frontmana Vladimíra Mišíka, který má kromě zpěvu na starosti i kytaru, jsou členy bandu dále Petr Pokorný ( kytara), Pavel Skála ( kytara, zpěv), Jiří Veselý ( basa, harmonika), Jiří Zelenka ( bicí, zpěv) a Vladimír Pavlíček ( housle).

Koncert se uskuteční v rámci dlouhodobého projektu Rock in Plzeň. Vstupenky je možné si rezervovat přímo na stránkách serikovka.cz , nejdéle však do 12 hodin v den konání akce, tedy do středečního poledne.

Kdy a kde:

Vladimír Mišík a ETC

Středa 15.12.2010 od 20:00, KD Šeříková, Plzeň

Zobrazeno: 4478x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

bati

pondělí, 13. prosinec 2010
22:32

posted by: bati (pavel(a)batko.cz) [Odpovědět]

Roman

úterý, 14. prosinec 2010
14:43

koncert zatím nebyl zrušen...třeba se z toho Vláďa vyhrabe


posted by: Roman [Odpovědět]