verze pro tisk

XX. Nepomucké pivní slavnosti

19. červen 2012

Slavnosti piva se budou toto léto konat v Nepomuku již podvacáté. Jubilejní ročník bude hostit téměř všechny (mini)pivovary z Plzeňského kraje, ale i mnoho dalších. Momentálně je přihlášeno již přes třicet značek piva a další stále ještě přibývají. V posledních letech je akce zaměřena především na kvalitu, kterou dnes reprezentují především menší, regionální a místní výrobci. Návštěvníci budou tedy mít možnost ochutnat piva, která v hypermarketu rozhodně neseženou.

Stejnou filozofií je motivována i nabídka jídla na slavnostech. Přijďte ochutnat Přešínskou klobásu z rodinného řeznictví nebo hovězí hamburger z ekofarmy v sousední vesnici!

Ke slavnostem patří i zábava. O tu se postarají nejen nejrůznější pivní a gastronomické soutěže, například v opékání špekáčků, ale i hudebníci. Samozřejmě, že především regionální. Tradičně pestrou směs stylů, od lidovek přes ska až po tvrdý rock předvedou skupiny Švejk Band, V3Ska, Wow Trio, Curlies, Snail a další.

Nepomucké pivní slavnosti se letos konají již první červencovou sobotu - 7.7.2012. A to jako obvykle na náměstí A. Němejce. Program začíná hodinu před polednem a končí hluboko v noci. Vstup je zdarma.

Bližší informace najdete na stránkách: http://pivo.nepomuk.cz

Zobrazeno: 3727x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!