verze pro tisk

XXI. Nepomucké pivní slavnosti

19. červen 2013

Slavnosti piva se budou toto léto konat v Nepomuku již po jednadvacáté. Návštěvníci budou moci ochutnat produkty téměř všech pivovarů z Plzeňského kraje, ale i mnoha dalších. Momentálně je přihlášeno již přes třicet značek piva a každým dnem přibývají nové.

V posledních letech je nepomucká akce zaměřena především na kvalitu, kterou dnes reprezentují především menší, regionální a místní výrobci. Pokud zavítáte v polovině července do Nepomuku, budete mít možnost ochutnat piva, která v hypermarketu rozhodně nenajdete.

Stejnou filozofií je motivována i nabídka jídla na slavnostech. Přijďte ochutnat hovězí hamburger z šumavské ekofarmy v domácí housce, čerstvé i uzené sýry nebo středověkou kuchyni!

Součátí slavností je i bohatý kulturní program. Tradičně pestrou směs stylů, od lidovek přes ska až po tvrdý rock představí Staropražská kapela Šmrnc, Šárka Rezková s kapelou, Pilsner Queen Revival, DiscoBalls, Positive Mind a další. Nebudou chybět ani nejrůznější pivní a gastronomické soutěže a také anketa o nejlepší pivo.

Nepomucké pivní slavnosti se letos konají druhou červencovou sobotu - 13.7.2013. A to jako obvykle na náměstí A. Němejce. Program začíná hodinu před polednem a končí hluboko v noci. Vstup je již tradičně zdarma.

Bližší informace najdete na stránkách: pivo.nepomuk.cz.

Zobrazeno: 3209x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!