verze pro tisk

Kam v Plzni zajít na valentýnskou večeři

10. únor 2011

Leze vám svátek svatého Valentýna krkem? Ale vaše partnerka ho prostě slavit chce? Poradíme vám, kam zajít v Plzni na valentýnskou večeři! (A pokud Valentýna neslavíte, jděte se prostě jen dobře najíst, některé nabídky stojí opravdu za to.)

Sushi valentýnské menu

Japonská kuchyně je zdravá a dobrá. Jestliže na ni máte chuť, zajděte si na valentýnské menu do ZEKE sushi baru. Těšit se můžete na salát z fazolových lusků přelitý sezamovým dresinkem, sahimi, yaki maguro s orochi dresingem, oshisushi s makrelou a lososem a cukemo salátkem, na sladké sushi a dvojku růžového vína Tavel la Dame Rousse. Na tyto pochoutky můžete zajít od 11. do 18. února a cena celého menu je 690 korun.

Valentýnské venkovní grilování

Netradičně pojali oslavu Valentýna v pivovaru Groll. Koho by napadlo v zimě grilovat? Ale pokud nejste moc zimomřivý, může to být celkem zábava. Těšit se můžete na bohatý grill buffet, svařené víno nebo medovinu.

Romantika na zámku

Pokud Valentýna berete vážně, jste čerstvě zamilované nebo toužíte po romantice, jeďte na zámek Zbiroh. Můžete tady strávit romantickou noc i den. Atmosféru vytvoří růže a čokoláda v pokoji a romantická procházka parkem. Až vám vyhládne, dáte si večeři v zámecké krčmě a pak můžete třeba relaxovat ve wellness centru.

Steak na Valentýna

Rádi maso? Tak pak je volba jasná! Zajděte si na steak do Angus Steak House. Valentýnská nabídka je jistě zajímavá: Crémant de Bourgogne, výběr hovězích steaků a valentýnský dort.

Zobrazeno: 8949x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!