verze pro tisk

Novinka v Plzni: Vyzkoušejte degustaci italské kuchyně!

13. červen 2012

Také se vám občas při návštěvě restaurace stane, že nevíte, co si z menu vybrat a nejraději byste ochutnali trochu od všeho? Obvykle to v restauracích není možné, najde se však výjimka. Pizzeria Atlantic, která sídlí v Kollárově ulici v centru Plzně, nabízí jako svou novinku možnost degustačních ochutnávek italských jídel.

Akce probíhá každý víkend

Každou sobotu a neděli v čase od 11:30 do 18:00 probíhá speciální akce, kdy si můžete vybrat jednu z degustačních nabídek, během níž máte možnost si vychutnat hned několik lákavých a chutných pokrmů z italské kuchyně naráz, aniž byste se museli obávat toho, že se jedním chodem zcela zasytíte. Pizzeria Atlantic má ve svém jídelníčku bohatou škálu jídel z Itálie, vychutnat si tak můžete své oblíbené či dosud nevyzkoušené druhy pizzy, těstovin či noků. Výhodou této akce je, že si zcela sami můžete určit velikost jednotlivých porcí, záleží tedy jen na vás, kolik toho dopřejete svému nenasytnému žaludku.

V rámci akce jsou nabízeny dvě degustační nabídky:

Degustace Italia - V rámci této nabídky na vás čekají dvě hodiny degustace. Těšit se můžete na pizzy, noky a těstoviny. Nyní za akční cenu 199 Kč.

Degustace Dolce Italia - Tato degustace trvá 2,5 hodiny, její součástí je ochutnávka těstovin, noků a pizz, navíc vám Pizzeria Atlantic dopřeje i lahodnou italskou kávu a zákusek. Akční cena činí 249 Kč.

Rezervace v Pizzerii Atlantic probíhají na telefonním čísle 728 894 098.

Milovníci italské kuchyně této nabídce jistě neodolají. A třeba se nechají zlákat i ti, kteří dosud neměli pizzy, těstoviny či noky příliš v oblibě. Nyní si každý může dopřát ochutnávky mnoha druhů italských pokrmů za vynikající cenu. Navštivte Pizzerii Atlantic v centru Plzně a dopřejte svým chuťovým buňkám jedinečný zážitek.

Zobrazeno: 3838x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!