verze pro tisk

O víkendu na poctivé pivo z Plzně

2. červen 2010

Věhlas plzeňského zlatavého moku už dávno překročil hranice naší republiky. Plzeňské pivo ovšem neznamená pouze Prazdroj. Již třetím rokem se na okraji Plzně vyrábí Purkmistr. Tento víkend, konkrétně v sobotu 5. 6. 2010 od 11 do 16 hodin, proběhne oslava 3. výročí Pivovarského dvora. Na co se mohou návštěvníci těšit?

Purkmistr

Značka Purkmistr navazuje na tradici nejstaršího měšťanského pivovaru v Českých zemích, který byl provozován v Domažlicích v letech 1341-1996. K opětovnému zahájení výroby došlo na základě přesvědčení, že je načase opět vařit pivo klasickým českým způsobem.

Pivo je vařeno podle tradičních receptur z chmele z žatecké pěstitelské oblasti a z několika druhů sladovnického ječmene nejvyšší kvality. Podává se nefiltrované a nepasterizované, aby se zachovaly všechny výživné látky.

Bohatý program oslav

Pivovarský dvůr přichystal návštěvníkům na své třetí výročí bohatý program. Milovníci piva si budou moci užít letní veselice na nádvoří. Program počítá i s rodinami s dětmi. Pro ně je přichystán celoodpolední program včetně dětské diskotéky.

Na nádvoří Pivovarského dvora Plzeň budou prezentovány motocykly Harley Davidson, což jistě potěší nejednoho návštěvníka pivovaru. Sportovní fanoušci se mohou těšit na autogramiádu plzeňských fotbalistů. Pro kulturně založené návštěvníky je přichystáno hudební vystoupení jedné z členek operety D. J. K. Tyla. Na své si tak přijde téměř každý.

Víkend v pivovaru

Během sobotního odpoledne bude možné prohlédnout si Pivovarský dvůr, včetně hotelové části. Každý host obdrží malé překvapení na uvítanou. Navíc bude celý program zakončen slosováním o víkend v pivovaru se snídaní pro 2 osoby. No řekněte sami, není to lákavý program na víkend?

Víkend v Purkmistru

Zobrazeno: 5155x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

JOSEF

středa, 2. červen 2010
12:41

Určitě přijdu, je to lákavé a v této skupině Plzeňského piva mám v ochutnávce velkou mezeru. Těším se v sobotu.


posted by: JOSEF (reus(a)centrum.cz) [Odpovědět]