verze pro tisk

Folkový hudební pořad ROZEHRAJ přiveze do Plzně kapelu Sekvoj a písničkáře Michala Vaňka

17. březen 2011

Příznivci folkové hudby se mohou těšit již na 4. díl hudebního pořadu ROZEHRAJ. Konat se bude 24. března 2011 ve 20:00 v plzeňském Hifi klubu (náměstí Republiky 12, Plzeň).

ROZEHRAJ pořádá pravidelně folková a trampská kapela Sedm nedostatečných ze Starého Plzence. Jako hosty si zve své hudební přátele z různých koutů Čech. V minulosti se v něm představilo Duo My Tři, Žamboši nebo Duo Komáři.

Na co se můžete těšit

Tentokráte bude ROZEHRAJ ještě zajímavější. Během večera se u mikrofonů totiž vystřídají dva hosté - pražská kapela Sekvoj a písničkář Michal Vaněk (člen kapely Zhasni). Chybět nebude ani vystoupení pořadatelské kapely. Sedm nedostatečných se od ledna 2011 věnuje natáčení svého debutového CD, takže se můžete těšit mimo jiné i na historky, které toto nahrávání provází. A možná během večera i prozradí, kdy bude toto album dokončeno.

Přijďte tedy 24. března ve 20:00 hodin do Hifi klubu na plzeňském náměstí, a nechte v sobě rozehrát ty správně naladěné struny.

Kdo vám bude hrát:

  • Folková a trampská kapela Sedm nedostatečných ze Starého Plzence vznikla v roce 2000. Od té doby se postupně vypracovala k čistě autorskému repertoáru. V současné době kapela natáčí své první CD. Potkat ji můžete v plzeňských klubech i v jiných městech na koncertech a festivalech.
  • Michal Vaněk je hudebník, textař, písničkář, principál divadla a člen kapely Zhasni. Na hudební scéně se pohybuje již 20 let. Kapela Zhasni vydala v roce 2009 velmi úspěšnou desku Je to tak nutný.
  • Kapela Sekvoj v letošním roce slaví 30leté výročí nepřetržitého muzicírování. Dvojnásobný držitel Porty patří k nejvýraznějším interpretům naší folkové scény. Začínala v roce 1981 jako duo. Dnes Sekvoj tvoří čtyři muzikanti – Karolína Skalníková(zpěv, příčná flétna), Oldřich Dolejš(autor, kytara, zpěv, foukací harmonika), Pavel Hurt(kytara, zpěv, autor), Emil Makal(zpěv, kontrabas).
Pozvánka
Pozvánka

Zobrazeno: 5112x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!